Zeliha & Ersin KAYAALTI
Gazi iş Merkezi 3/30
Eti Mah. 06570 Ankara
+90 505 366 38 48
info@profacademia.com

  • Hakkımızda
  • Hizmetlerimiz
  • Blog
  • Galeri
  • iletişim

Dil Kursumuz

Anasayfa Hizmetlerimiz Dil Kursumuz
Dil Eğitimi Neden Önemli?

ONLİNE İNGİLİZCE VE ALMANCA KURSLARIMIZ

İngilizce ve Almanca dil kurslarının çok maliyetli olduğu şu günlerde, öğrencilerimizin de istek ve talepleri doğrultusunda eğitimlerimizi online platforma taşımış bulunmaktayız.
✔ İngilizce ve Almanca derslerimiz skype ve zoom programları üzerinden interaktif olarak maksimum 6 kişilik sınıflarda, yurtdışında yaşayan veya yurtdışı tecrübesi olan alanında uzman öğretmenlerimiz tarafından verilmektedir.
✔Ders saatleri öğretmen ve öğrenciler tarafından müsaitlik durumlarına göre, kimseyi mağdur etmeden belirlenmektedir.
✔Aylık 18 Ders × 40 dakikalık eğitim verilmektedir. Ders kayıtlarını bilgisayarınıza indirip daha sonra da izleyebilirsiniz.
✔ Kurslarımız sonunda İngilizce ve Almanca kurs bitim sertifikası almaya hak kazanırsınız.
✔ İngilizce seviyenizi bilmiyorsanız talep dahilinde size bir sınav yaparak seviyenize en uygun olan grubu tavsiye ediyoruz. ( A1,A2,B1,B2,C1, TOEFL, IELTS,YDS, hazırlık atlama seviyelerinde gruplarımız mevcuttur.)
✔ Kurslarımızın ücretleri 1300 ile 1700 lira arasında degismektedir. Talebinize ve seviyenize göre ücret sormak ve daha detaylı bilgi almak için danışmanımızdan bilgi alabilirsiniz.

Göktuğ Kayaaltı
📞0531 873 44 88

Dil Eğitimi Neden Önemli?

Dil Eğitimi

“Niçin yurtdışında dil eğitimi almalıyız” sorusu birçoğumuzun aklına takılmıştır. Türkiye`de İngilizce veya diğer dillerde eğitim veren kurum ve kuruluşlar bulunmaktadır. Fakat bir dili en iyi şekilde öğrenmek için o dilin konuşulduğu ülkede bulunmak en ideal olanıdır. Bir dili öğrendiğimizi zannetmek başka, gerçekten o dili yerel bir konuşmacı gibi bilmek bambaşkadır. Her dili konuşulduğu ülkede native speakerlar ile pekiştirmek gerekmektedir. Yurtdışında dil eğitimi görmenin en önemli avantajlarından biri; öğrencilerin etraflarında gün boyunca konuşulan İngilizce’yi doğal ortamlarında duymaları ve sınıfta öğrendiklerini dışarıda uygulayabilme olanağıdır. Üstelik etraflarında kendi dillerinden iletişim kuracakları insan olmayacağı için her yaşadıkları an, her aşama onlar için sıkılmadıkları, tam tersine keyif aldıkları bir yaşanılan İngilizce dersine dönüşecektir. Türkiye`de bir dil programına katıldığınız zaman eğitimcilerin hepsi yabancı dahi olsa ve sürekli yeni öğrendiğiniz dili konuşuyor olsanız da kurstan dışarı adım atar atmaz kendinizi ana dilinizin içinde bulursunuz. Fakat yurtdışında durum çok farklı! Kursta, sokakta, evde sürekli o dili konuşmak zorunda olduğunuz için hem dil bilgisi hem de pratik imkanınızı arttırarak dil becerilerinizi geliştirebilir aynı zamanda yeni bir coğrafya ve kültür görüp yeni insanlarla tanışabileceksiniz. Yeni iş ve çalışma imkanlarını görebilmeniz de bunun ekstra bir getirisi olacaktır. Günümüz dünyasında, yabancı dil hatta birden fazla dil bilmenin önemi ne kadar tartışılmazsa; yeterli seviyede ve en kısa sürede dil becerilerinin geliştirilmesinin en doğru ve kalıcı yolunun da, yabancı dilin konuşulduğu topraklarda yaşayarak ve çalışarak öğrenileceği de bir o kadar tartışılmazdır. Artık birbirine benzeyen, sıkıcı dil kursları tarih oldu. Günümüzde dil öğrenirken bir çok spor aktivitesi, gezi programları, sosyal etkinlikler sizleri bekliyor olacak. Öğrenmenin yaşı yoktur elbette ama dil öğrenmeye küçük yaşlarda başlayanlar bunun avantajını hayatları ilerledikçe görecekler. O yüzden ne kadar erken karar verirseniz o kadar erken sonuçlarını alırsınız. Her seviyede dil kursu vardır. Akademik Programlar için hazırlananlardan hiç dil bilmeyenlere kadar her seviye için sınıflar bulunmaktadır. En ekonomik yurtdışı dil kursları araştırılırken eğitim kalitesi göz ardı edilmemelidir. ProfAcademia Yurtdışı Eğitim ve Akademik Danışmanlık olarak anlaşmalı olduğumuz dil okullarıyla en kaliteli dil eğitimini sizlere sunmaktadır.

Mobile Apps

Lorem ipsum dolor sit amet conse ctetur adipiscing elit sed doese eiusmod.

Stock Photos

Lorem ipsum dolor sit amet conse ctetur adipiscing elit sed doese eiusmod.

Logo Design

Lorem ipsum dolor sit amet conse ctetur adipiscing elit sed doese eiusmod.

Web Hosting

Lorem ipsum dolor sit amet conse ctetur adipiscing elit sed doese eiusmod.
  • Target Analysis
  • Budget Friendly
  • Flexible Tools

Natus cupidatat for odit numquam but abiure oresv corporis ipsam for nostrud yet dolor. Sequi odit for quae nihil nor velit and proident. Doloremque culpa for iure, yet laboris adipisci illo. Id si but labore so nostrum ab ratione fugit. Reprehederit quo ea, but aute but aute sequi. Enim beatae eaque, nores abodent and ipsam.

Dolore nequeporro quaerat deserunt voluptas onsectetur sunt yet uitae dolores yet exercitation nor aperiam. Magnam is  quisquam id sequi plicabo quo anim or beatae occaecat eum but adipisci anim nulla.

Velit non ullamco or ipsum proident so modi norie duis ccaecat omnis velitesse and nequeporro fugit anim lorem yet duis so eiusmod aute omnis nulla dicta for numquam queporro nostrud nor officia esse pidatat aliqua  nescint ipsum aperiam sunt but est for natus or voluptate yet accusantium so modi beatae perspiciatis.

Aliquam eum et laudantium ostrud beatae quis but commodo amet tempora nostrud for ut and mollit ipsa consequat yet molestiae yet fugit and incididunt so quasi ullam dolorem tempora but sunt aliqua.

Ipsa magni sed do for aute but corporis nor elit roident onsequat voluptatem abore siyet beatae or esse for eiusmod uam illo olestiae nostrum ccusantium nostrud so incididunt nor nesciunt quisquam iusmod minim so lorem natus dolore and inventore ulla occaecat unde corporis sint so nisi vitae equi error and elitesse iure aliquid.

Sitesse sint ius laboris suscipit aliquam nihil oluptas sint nihil but pariatur nor labore aboris duis consequuntur empora ea tempora commodi ipsa amet ure exercitation magna llum velit llo labore fugit met.

Hayallerinizi Ertelemeyin

+90 505 366 38 48

info@profacademia.com

WeCreativez WhatsApp Support
Danışmanlarımız en kısa sürede sizlere yardımcı olacaklardır. İlginiz için teşekkürler
👋 Merhaba !