Zeliha & Ersin KAYAALTI
Gazi iş Merkezi 3/30
Eti Mah. 06570 Ankara
+90 505 366 38 48
info@profacademia.com

  • Hakkımızda
  • Hizmetlerimiz
  • Blog
  • Galeri
  • iletişim

Yurdışında Lise

Anasayfa Hizmetlerimiz Yurdışında Lise
Neden Yurtdışında Lise?

Yurtdışında Lise Okumak

Yurtdışında lise okumak Öğrencilerin farklı coğrafya ve kültürlerde yüksek standartlarda eğitim alması erken yaşta başka bir dile hakimiyeti kazanması ve farklı kültürleri tanıması amacıyla Türkiye’deki lise eğitiminden oldukça farklı bir deneyim imkanı sunmaktadır. Ülkemizdeki özel lise fiyatlarının yurtdışında lise fiyatlarına oldukça yakın olması, velilerin yurtdışında lise programlarını sıklıkla tercih etmesine sebep olmaktadır. Türkiye’de lise eğitim sisteminin sınavlara bağlı olması, öğrencilerin ve velilerin sınav senesinde stresli bir süreçten geçmesi anlamına gelmektedir. Sınav dönemlerinde veliler, neredeyse bir okul parası kadar dershanelere ve özel öğretmenlere eğitim bütçesi ayırmaktadır.
Yurtdışı Lise Danışmanlık Süreci

Yurtdışı Lise Danışmanlık Süreci

Yurtdışı Lise Danışmanlık Süreci ProfAcademia olarak ailenin bütçesine, amacına, eğitim ve kariyer hedeflerine, dil seviyesine ve akademik performansına göre seçeceğiniz ülke ve şehirlerde liseler belirlenmektedir. Başvuru sürecinde, öğrenci ve veli ile birlikte, öğrenciye en uygun liseler listelenerek karar aşamasına gelinmektedir. Başvuru yapılacak lise belirlendikten sonra ise öğrencinin başvuru ve kabul işlemleri başlatılmaktadır. Yurtdışı Lise Başvurusu ve Vize Süreci Lise başvurusunun yapılması ve kabulün alınması ile öğrencinin vize işlemleri başlatılır. Öğrencilerimizin vize başvurusu ve takip süreci danışmanlarımız tarafından yönetilmektedir. Yurtdışı lise eğitimi başvurusunun erken yapılması öğrenciye kontenjan ve fiyat promosyonları açısından büyük avantaj sağlamaktadır.

Mobile Apps

Lorem ipsum dolor sit amet conse ctetur adipiscing elit sed doese eiusmod.

Stock Photos

Lorem ipsum dolor sit amet conse ctetur adipiscing elit sed doese eiusmod.

Logo Design

Lorem ipsum dolor sit amet conse ctetur adipiscing elit sed doese eiusmod.

Web Hosting

Lorem ipsum dolor sit amet conse ctetur adipiscing elit sed doese eiusmod.
Lorem ipsum dolor sit amet, conse ctetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor ares incididunt utlabore. dolore magna ones baliqua ipsum ultrices gravida commodo viverra maecenas actcumsan lacus.
  • Target Analysis
  • Budget Friendly
  • Flexible Tools

Natus cupidatat for odit numquam but abiure oresv corporis ipsam for nostrud yet dolor. Sequi odit for quae nihil nor velit and proident. Doloremque culpa for iure, yet laboris adipisci illo. Id si but labore so nostrum ab ratione fugit. Reprehederit quo ea, but aute but aute sequi. Enim beatae eaque, nores abodent and ipsam.

Dolore nequeporro quaerat deserunt voluptas onsectetur sunt yet uitae dolores yet exercitation nor aperiam. Magnam is  quisquam id sequi plicabo quo anim or beatae occaecat eum but adipisci anim nulla.

Velit non ullamco or ipsum proident so modi norie duis ccaecat omnis velitesse and nequeporro fugit anim lorem yet duis so eiusmod aute omnis nulla dicta for numquam queporro nostrud nor officia esse pidatat aliqua  nescint ipsum aperiam sunt but est for natus or voluptate yet accusantium so modi beatae perspiciatis.

Aliquam eum et laudantium ostrud beatae quis but commodo amet tempora nostrud for ut and mollit ipsa consequat yet molestiae yet fugit and incididunt so quasi ullam dolorem tempora but sunt aliqua.

Ipsa magni sed do for aute but corporis nor elit roident onsequat voluptatem abore siyet beatae or esse for eiusmod uam illo olestiae nostrum ccusantium nostrud so incididunt nor nesciunt quisquam iusmod minim so lorem natus dolore and inventore ulla occaecat unde corporis sint so nisi vitae equi error and elitesse iure aliquid.

Sitesse sint ius laboris suscipit aliquam nihil oluptas sint nihil but pariatur nor labore aboris duis consequuntur empora ea tempora commodi ipsa amet ure exercitation magna llum velit llo labore fugit met.

Hayallerinizi Ertelemeyin

+90 505 366 38 48

info@profacademia.com

WeCreativez WhatsApp Support
Danışmanlarımız en kısa sürede sizlere yardımcı olacaklardır. İlginiz için teşekkürler
👋 Merhaba !